Dječji vrtići

Ustanove predškolskog odgoja čiji je osnivač i vlasnik Grad Split
 

R.B.NAZIV USTANOVEADRESATELEFONWEB-STRANICA /E-MAIL
1.DV Cvit MediteranaTršćanska 29347-710www.cvit-mediterana.hr
dv_cvit_mediterana@net.hr
2.DV Grigor VitezKliška 4360-005www.djecjivrtic-grigorvitez.com
vrtic@dv-grigorvitez.hr
3.DV MarjanPut sv. Mande 11396-275www.vrtic-marjan.hr
dv-marjan@st.t-com.hr
4.DV RadostHercegovačka 22541-170www.vrtic-radost.hr
dv_radost@vrtic-radost.hr

Dječji vrtići čiji su osnivači fizičke osobe
 

R.B.NAZIV VRTIĆAADRESATELEFONWEB-STRANICA /E-MAIL
1.AntonijaCetinska 17324-464dvantonija@hotmail.com
2.BajkaGenerala Zadre 18374-752ivanka.nincevic@gmail.com
3.CalimeroVrazova 31473-577calimero@st.t-com.hr
4.Čarobni pianinoKovačića 9913956743dv.carobnipianino@gmail.com
Terzićeva 9913956751
5.DisneylandGetaldićeva 40461-064ivanka_vukorepa0507@net.hr
Pujanke 22
6.DugaPut Skalica 47318-537brankica.padovan@gmail.com
7.HugoTrenkova 39326-888djecjivrtichugo@hotmail.com
8.KremenkoPut sv. Lovre 20320-689www.kremenkovrtic.hr
info@kremenkovrtic.hr
9.Montessori Dječja kućaTeslina 17385-073www.dv-montessori-djecjakuca.hr
Viška 7315-744montessori.djecja.kuca.split@gmail.com
10.Montessori Mali cvijetakGradišć. Hrvata 20345-188malicvijetak@gmail.com
Ninska 48
11.Pčelica Maja377-688dvpcelicamaja@gmail.com
12.PrincezaBračka 17www.vrtic-princeza.hr
Kukuljevićeva 5djecji.vrtic.princeza@gmail.com
Širokobriješka 1508-977
13.SmokvicaPut Duilova 8b316-922dv.smokvica0@gmail.com
14.ŠkoljkicaTežački put 36374-791d.v.skoljkica@gmail.com
15.Veseli kutakKlanci 1326-200zlatko.gale@st.t-com.hr
antonela.pijevac@st.t-com.hr
16.VrtuljakDoverska 22467-920djecjivrtic.vrtuljak@yahoo.com
www.djecji-vrtic-vrtuljak.hr (u izradi)

Dječji vrtići čiji su osnivači vjerske zajednice
 

R.B.NAZIV VRTIĆAADRESATELEFONWEB-STRANICA /E-MAIL
1.DobriĆiril Metodova 14a487-168http://dobri.org/
split@dobri.org
2.Marija Petković, Podružnica SplitPetrinjska 1532-902http://marijapropetog.hr/marija1/vrtic
d.v.marija.petkovic@hi.t-com.hr
3.Sv. Male Terezije, Podružnica SplitTrenkova 18325-500http://vrtici.karmelbsi.hr/
malaterezija.split@gmail.com
4.Sv. Pavla ApostolaPujanke 14377-099djecji.vrtic.sv.pavla.apostola@st.t-com.hr

Dječji vrtići čiji su osnivači udruge
 

R.B.NAZIV VRTIĆAADRESATELEFONWEB-STRANICA /E-MAIL
1.Iskrica - WaldorfPut Trstenika 1465-193www.waldorf-iskrica.hr
waldorfskivrticiskrica@gmail.com
2.Mali dupinŠibenska 38569-561www.andjeli.hr
ivana.skuzin@gmail.com
Ostale ustanove

Ustanove koje realiziraju odgojno-obrazovne programe za učenike s poteškoćama u razvoju

R.B.NAZIV USTANOVEADRESATELEFONWEB / E-MAIL
1.Centar za odgoj i obrazovanje „Slava Raškaj“ - SplitRadnička 2541-660www.centarslavaraskaj.hr
2.Centar za odgoj i obrazovanje Juraj BonačiUl. Bruna Bušića 30532-969www.centar-juraj-bonaci.hr
3.Centar za autizam Zagreb – Ustrojbena jedinica SplitRendićeva 6384-135www.autizam-split.com.hr

I druge ustanove

R.B.NAZIV USTANOVEADRESATELEFONWEB / E-MAIL
1.Dom za odgoj djece i mladeži SplitHercegovačka 65507-011dom.brda@st.t-com.hr
2.Dom za djecu „Maestral“ SplitŠižgorićeva 4535-300dom.maestral@gmail.com

Obrazovanje odraslih

R.B.NAZIV USTANOVEADRESATELEFONWEB / E-MAIL
1.Centar za kulturu i cjeloživotno obrazovanje Zlatna vrataDioklecijanova 7361-524www.zlatnavrata.hr

Institucije koje prate sustav odgoja i obrazovanja

R.B.NAZIV INSTITUCIJEADRESATELEFONWEB / E-MAIL
1.Agencija za odgoj i obrazovanje – Podružnica SplitTolstojeva 32340-999www.azoo.hr
2.Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, Služba prosvjetne inspekcije – Područna jedinica u SplituBraće Kaliterna 10490-022www.mzos.hr
prosvjetnainspekcija-split@mzos.hr
3.Pravobraniteljica za djecu – Ured u SplituBraće Kaliterna 10488-462www.dijete.hr
488-495
Osnovne škole

 

R.B.NAZIV USTANOVEADRESATELEFONWEB-STRANICA
1.OŠ Blatine-ŠkrapeNa Križice 2371-788www.os-blatine-skrape-st.skole.hr
2.OŠ BolHrv. iseljenika 10533-672www.os-bol-st.skole.hr
3.OŠ BrdaPut Brda 2508-588www.os-brda-st.skole.hr
4.OŠ DobriKliška 25322-840www.os-dobri-st.skole.hr
5.OŠ GripeStepinčeva 12535-122www.os-gripe-st.skole.hr
6.OŠ Kamen-ŠineGospe od Karmela 1325-722www.os-kamen-sine-st.skole.hr
7.OŠ Kman-KocunarBenkovačka 10502-536www.os-kman-kocunar-st.skole.hr
8.OŠ Lučac Omiška 27482-970www.os-lucac-st.skole.hr
9.OŠ ManušVukovarska 11346-618www.os-manus-st.skole.hr
10.OŠ MarjanGajeva 1387-079www.os-marjan-st.skole.hr
11.OŠ MejašiMejaši 20430-000www.os-mejasi-st.skole.hr
12.OŠ Meje Gunjačina 1358-144www.os-meje-st.skole.hr
13.OŠ MertojakDoverska 44464-864www.os-mmertojak-st.skole.hr
14.OŠ PlokiteSlavonska 13538-775www.os-plokite-st.skole.hr
15.OŠ Pojišan Viška 12322-326www.os-pojišan-st.skole.hr
16.OŠ PujankiTijardovićeva 30376-320www.os-pujanki-st.skole.hr
17.OŠ Ravne njiveSarajevska 30367-963www.os-ravne-njive-st.skole.hr
18.OŠ SkalicePut Skalica 18319-337www.os-skalice-st.skole.hr
19.OŠ SlatinePut Lovreta 1891-464www.os-slatine-st.skole.hr
20.OŠ SpinutTeslina 12384-933www.os-spinut-st.skole.hr
21.OŠ Split 3Bruna Bušića 6430-390www.os-split3-st.skole.hr
22.OŠ Srinjine Put Bilaje 1542-325www.os-srinjine-st.skole.hr
23.OŠ StobrečIvankova 13325-788www.os-stobrec-st.skole.hr
24.OŠ SućidarPerivoj A. Roje 1544-223www.os-sucidar-st.skole.hr
25.OŠ TrstenikD. Šimunovića 22465-016www.os-trstenik-st.skole.hr
26.OŠ VisokaVrh Visoke 32476-158www.os-visoka-st.skole.hr
27.OŠ ŽrnovnicaHrv. velikana 41472-022www.os-zrnovnica-st.skole.hr
Programi i projekti

Informacija o programima, projektima ili aktivnostima:  

 

Prijatelji malog doma

Uvodna riječ_001

 

Mali dom u našoj školi_001

 

PRIJATELJI MALOG DOMA

 

 

 

 
 

Glazbena mladež Split

PROGRAMI I PROJEKTI - GM_001

 

Udruga MoSt, Split

PROGRAMI I PROJEKTI - MOST_001

 

Info zona

PROGRAMI I PROJEKTI - INFOZONA_001

 

Udruga DYXY županijska udruga za djecu i mlade s teškoćama čitanja, pisanja i učenja

PROGRAMI I PROJEKTI - DYXY_001

 

Klub trudnica i roditelja Split

PROGRAMI I PROJEKTI - KTRSt_001

 

Srednje škole

Srednje škole kojima je osnivač Splitsko-dalmatinska županija
 

R.B.NAZIV USTANOVEADRESATELEFONE-MAIL
1.I. gimnazijaTeslina 10384-944gimnazija@gimnazija-prva-st.skole.hr
2.II. gimnazijaTeslina 10384-969ured@gimnazija-druga-st.skole.hr
3.III. gimnazijaMatice hrvatske 11558-421iiigs@trema.hr
4.IV. gimnazija „Marko Marulić“Zagrebačka 2344-484ured@gimnazija-cetvrta-mmmarulic-st.skole.hr
5.V. gimnazija „Vladimir Nazor“Zagrebačka 2344-922vnazor@petagimnazijast.hr
6.Ekonomsko – birotehnička školaVukovarska 37401-311ured@ss-ekonomsko-birotehnicka-st.skole.hr
7.Prirodoslovno tehnička školaMatice hrvatske 11434-591prirodoslovna.skola@st.t-com.hr
8.Elektrotehnička školaTeslina 2385-941ets@skole.t-com.hr
9.Graditeljsko – geodetska tehnička školaMatice hrvatske 11558-431ured@ss-graditeljskogeodetskatehnicka-st.skole.hr
10.Obrtnička školaNodilova 3343-612ured@ss-obrtnicka-st.skole.hr
11.Komercijalno tehnička školaA.G. Matoša 60 386-031ured@ss-kom-trg-st.skole.hr
12.Srednja tehnička prometna školaTeslina 4385-942tajnistvo@ss-tehnicka-prometna-st.skole.hr
13.Tehnička škola za strojarstvo i mehatronikuZrinsko-frankopanska 23322-284tssm@tehnickaskola-split.hr
14.Obrtna tehnička školaPlančićeva 1386-197ss-split-515@skole.htnet.hr
15.Industrijska školaZrinsko-frankopanska 40380-776info@ss-industrijska-st.skole.hr
16.Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju –SplitMatice hrvatske 11434-581ured@ss-dizajgrafikuiodrzivugradnju-st.skole.hr
17.Pomorska škola – SplitZrinsko-frankopanska 36380-765office@pomsk.hr
18.Škola likovnih umjetnostiFausta Vrančića 17467-179Skola-likovnih-umjetnosti@st.t-com.hr
19.Zdravstvena školaVukovarska 44535-869split@zdravstvenaskola.hr
20.Turističko – ugostiteljska školaA.G. Matoša 60386-824ured@ss-turisticko-ugostiteljska-st.skole.hr
21.Glazbena škola Josipa HatzeaTrg hrv. brat. zaj. 3480-049ured@ogs-jhatzea-st.skole.hr


Škole kojima Splitsko-dalmatinska županija nije osnivač, ali financira njihovu redovnu djelatnost
 

R.B.NAZIV USTANOVEADRESATELEFONE-MAIL
1.Nadbiskupijska klasična gimnazija „Don Frane Bulić“Zrinsko-frankopanska 19323-440tajnistvo@nkg-split.hr


Učenički domovi
 

R.B.NAZIV USTANOVEADRESATELEFONE-MAIL
1.Ženski đački domĆiril-Metodova 26343-200zenski-djacki-dom@st.t-com.hr
2.Učenički dom SplitMatice hrvatske 13465-433ured@dom-ucenicki-st.skole.hr


Škole kojima je osnivač fizička ili pravna osoba
 

R.B.NAZIV USTANOVEADRESATELEFONE-MAIL
1.Srednja škola Dental Centar MarušićBenkovečka 10 a502-492dental.marusic@dentalcentarmarusic.com
2.Privatna jezična gimnazija Pitagora, srednja škola s pravom javnostiDržićeva 8360-022ured@gimnazija-privatna-jezicna-pitagora-st.skole.hr
3.Privatna srednja škola Marko Antun de Dominis, s pravom javnostiPut Brodarice 6341-701ravnateljica@dominis.hr
4.Gimnazijski kolegij Kraljica Jelena s pravom javnostiNodilova 1321-222kraljicajelena@st.t-com.hr
5.Umjetnička gimnazija Ars Animae s pravom javnostiPoljudsko šet. 2380-800info@umjetnickagimnazija.com
6.Privatna srednja škola WallnerMakarska 36410-024info@oliva-allegra.com
7.Privatna-jezično informatička gimnazija Leonardo da VinciSinjska 5271-914gimnazijaleonardo@gmail.com

Udruge

 

R.B.NAZIV UDRUGEADRESATELEFONWEB-STRANICA /E-MAIL
1.Zajednica tehničke kulture (Grada Splita i Županije splitsko-dalmatinske)Varaždinska 53569-878www.ztk-split.hr
2.Zvjezdano selo MosorŠimićeva 50371-705www.zvjezdano-selo.hr
3.Splitski skautski zborSlavićeva 39021/486-402www.skaut-split.hr
skaut-st@st.t-com.hr
4.Gradsko društvo Crvenog križa SplitRuđera Boškovića 28021/494-981www.crvenikriz-split.com
gdck.split@gmail.com
5.Društvo „Naša djeca“ SplitVukovarska 109a091/7630539zvijezda.split@gmail.com
6.Udruga MENTORKroz Smrdečac 7021/786-245www.mentor-split.hr
mentor.split@gmail.com
7.Udruga MOSTGundulićeva 22021/483-680www.most.hr
info@most.hr
8.Udruga DYXY županijska udruga za djecu i mlade s teškoćama čitanja, pisanja i učenjaMatoševa 29981380693idamarmeri@gmail.com