Sportski klubovi

Adresar klubova


Korisni podaci o sportovima i klubovima

  • Splitski savez športova
    Osječka 11
    021/ 535 196
     www.sss.hr
    info@sss.hr

 

  • Zajednica ekipnih športova Grada Splita
    Zrinsko – Frankopanska 17
    091/ 250 0507
    www.zes-split.hr
    zes.split@gmail.com

 

Programi i projekti

Informacija o programima, projektima ili aktivnostima:  

 

Glazbena mladež Split

PROGRAMI I PROJEKTI - GM_001

 

Info zona

PROGRAMI I PROJEKTI - INFOZONA_001

Sportski objekti

Pod upravljanjem tvrtki i ustanova u (su)vlasništvu Grada Splita

 

R.B.OBJEKTADRESATELEFONOBJEKTOM UPRAVLJA
1.Športski centar GripeOsječka 11559-333Javna ustanova „Športski objekti Split“
www.jusos.hr
2.Športski centar „Bazeni Poljud“Zrinsko-frankopanska bb381-286Javna ustanova „Športski objekti Split“
www.jusos.hr
3.Sportski centar „Park mladeži“Hrvatske mornarice 10383-268Javna ustanova „Športski objekti Split“
www.jusos.hr
Atletski klub Split
www.ask-split.hr
RNK Split
www.rnksplit.hr
4.Teniski centar „Firule“ Put Firula 18389-576Javna ustanova „Športski objekti Split“
www.jusos.hr
Tenis klub Split
www.tk-split.hr
5.Centar za streljačke športove „Stobreč“Ivankova 15, Stobreč324-260Javna ustanova „Športski objekti Split“
www.jusos.hr
6.Gradski stadion Poljud8. Mediteranskih igara 2585-200HNK Hajduk s.d.d.
www.hajduk.hr
7.Kompleks „Mala dvorana Gripe“Ulica slobode 16b539-296KK Split s.d.d.
info@kk-split.com

Ostali sportski objekti u vlasništvu Grada Splita

Dječja igrališta

1. Gradski kotar Bačvice

 

1.1. Hatzeov perivoj 3

Bačvice - Hatzeov perivoj 3-istok

Bačvice - Hatzeov perivoj 3-sjever

 

1.2. Na toć 2

Bačvice - Na toć 2-jug

bačvice - Na toć 2 -sjever


2. Gradski kotar Blatine – Škrape

 

2.1. A.B. Šimića 62-66

Balatine Škrape - Šimićeva 62-66


3. Gradski kotar Bol

 

3.1. Ulica Slobode 26

Bol - Ulica slobode 26

3.2.  Mažuranićevo šetalište (ZAP)

Bol - Maž. šetalište(zap)

 

3.3. Tršćanska 35-37

bol - tršćanksa 53

3.4. Smiljanićeva 8-10

Bol - Smiljanićeva 8-10

 

3.5. Velebitska 16

Bol - Velebitska 16


4. Gradski kotar Brda

 

4.1. Širokobriješka 1

Brda - Širokobriješka 1

4.2. Ante Petravića 25

Brda - Petravićeva 25


5. Gradski kotar Grad

 

5.1. Kralja Tomislava 10A

Grada - Kralja Tomislava 10a


6. Gradski kotar Gripe

 

6.1. Osječka 12

Gripe - Osjećka 12

 

6.2. Osječka 58-60

Gripe - Osjećka 58-60


7. Gradski kotar Kman

 

7.1. Šibenska 9

Kman - Šibenska 9

7.2. Šibenska 31

Kman -Šibenska 31

 

7.3. Karlovačka 5

Kaman - Karlovačka 5


8. Gradski kotar Kocunar

 

8.1. Mosećka 54

Kocunar- Mosećka 54

8.2. Mosećka 72

Kocunar - Mosećka 72


9. Gradski kotar Lokve

 

9.1. Dubrovačka 26

Lokve- Dubrovačka 26

9.2. Stepinčeva 79

Lokve - Stepinčeva 79

 

9.3. Šižgorićeva 5

Lokve -Šižgorićeva 5

9.4. Stepinčeva 59-63

Stepinčeva 59-63


10. Gradski kotar Lovret

 

10.1. Ulica Ante Starčevića 32

Lovret - Starčevićeva 32


11. Gradski kotar Lučac-Manuš

 

lučac manuš - držićeva 8


12. Gradski kotar Mejaši

 

12.1. Puš sv. Ižidora 98 / Put studenca 2

Mejaši - Put sv ižidora98 put studenca 2

Mejaši - Put sv ižidora98 put studenca 2-sportski


13. Gradski kotar Meje

 

13.1. Supilova 1-2

meje - supilova 1-2

13.2. Sustipanski put

Meje - Sustipanski put

 


14. Gradski kotar Metrojak

 

14.1. Doverska 22

Mertojak - Doverska 22

14.2. Trondheimska 25-27

Mertojak - Trondheimska 25-27

 

14.3. Doverska 42-44

mertojak doverska 42-44 - sjever (1)

mertojak doverska 42-44 - sjever

 

14.4. Ostravska 2

mertojak - ostravska 2



15. Gradski kotar Neslanovac

 

15.1. Sarajevska 28

Neslanovac - Sarajevska 28


16. Gradski kotar Plokite

 

16.1. Iločka 4

Plokite -Iločka 4

16.2. Iločka 6

plokite - Iločka 6

 

16.3. Slavonska 7 / Valpovačka 14

plokite - Slavonska 7Valpovačka 14



17. Gradski kotar Pujanke

 

17.1. Pujanke 53-57

Pujanke - Pujanke 53-57

17.2. Tijardovićeva 10

pujanke - tijardovićeva 10-12

 

17.3. Gotovčeva 1

Pujanke - Gotovčeva 1

17.4. Tijardovićeva 18

Pujanke - Tijardovićeva 18

 

17.5. Pujanke 79

pujanke - Pujanke 79

17.6. Vukovarska 175

Pujanke - Vukovarska 175

 


18. Gradski kotar Ravne njive

 

18.1. Hercegovačka 24-28

Ravne njive - Hercegovačka 24-28

18.2. Ulica Gradišćanskih Hrvata 2-6

Ravne njive ul. grad. hrv. 2-6

 

18.3. Ulica Gradišćanskih Hrvata 12-14

Ravnje niive - Grad. hravata 12-14

 



19. Gradski kotar Spinut

 

19.1. Karamanova 4

Spinut - Karamanova 4

19.2. Jobova 22

Spinut - Jobova 22

 

19.3. Bana Berislavića 11

Spinut - Bana Berislavića 11

 


20. Gradski kotar Split 3

 

20.1. Dobrilina 1A

Split 3 - Dobrilina 1A (1)

Split 3 - Dobrilina 1A

 

20.2. Kroz Smrdečac 3 / Ruđera Boškovića 24

Split 3-Kroz smrdečac 3

Split 3 - R. boškovića 24

 

20.3.  Jeretova 7-9

Split 3 - Jeretova 7-9


21. Gradski kotar Sućidar

 

21.1. Vukovarska 131

Sućidar - Vukovarska 131

21.2. Krležina 51 / Paraćeva 106

Sućidar - Krležina 51 Paraćeva 106

 

21.3. perivoj Ane Roje 5

Sućidar - Perivoj Ane roje 5


22. Gradski kotar Šine

 

22.1. Ulica Templarskoga reda 30-32

Šine - Ulica Templarskoga reda 30-32


23.  Gradski kotar Trstenik

 

23.1. Papandopulova 2

Trstenik - Papandopulova 2

23.2. Ruđera Boškovića 5

Trstenik - Ruđera Boškovića 5

 

23.3. Šime Ljubića 5

Trstenik - Šime Ljubića 5


24. Gradski kotar Visoka

 

24.1. Vrazova 14

Visoka - Vrazova 14


25. Gradski kotar Žnjan

 

25.1. Kotorska 4 / Stonska 12

Žnjan - Stonska 12 Kotorska 4

25.2. Stonska 2

Žnjan- Stonska 2

 

25.3. Biogradska 8 / Makarska 2

Žnjan - Makarska 2 - Biogradska 8

25.4. Rašeljkina 9-10

Žnja -Rašeljkina 9-10


26. Mjesni odbor Kamen

 

26.1. Ulica hrvatskih vitezova 1

Kamen - Hrvatskih vitezova 1


27. Mjesni odbor Sitno donje

 

27.1. Stari kamenolom

Sitno Donje - Stari kamenolom


28. Mjesni odbor Slatine

 

28.1. Put porta bb

Slatine - Put porta


29. Mjesni odbor Stobreč

 

29.1. Omladinsko šetalište 1

stobreč - omladinsko šetalište 1


30. Mjesni odbor Žrnovnica

 

30.1. Ulica Ante Starčevića 27-29

Žrnovnica - Starčevića 27-29